Nie jesteśmy oddziałem policji Znajdujesz się na stronie grupy REKONSTRUKCYJNEJ oddziały AT Policji. W żadnym wypadku proszę Nas nie mylić z funkcjonariuszami Policji!

Międzynarodowe ćwiczenia w Czechach
Ćwiczenia SPAT z Czechami
W dniach 18-19 Lipca odbyły się miedzynarodowe ćwiczenia SPAT Wrocław z Czeską grupą TRON, na które otrzymaliśmy specjalne zaproszenie.
Po więcej zapraszamytutaj.

Manewry Taktyczne
Manewry taktyczne SPAT
Kolejne spotkanie tym razem zorganizowane przez chłopaków ze SPAT Warszawa. Czerwcowe manewry były ciekawe za co dziękujemy organizatorom oraz uczestnikim.
Po więcej zapraszamy tutaj.

Ogólnopolskie ćwiczenia PART II
Ćwiczenia ogólnopolskie SPAT WROCŁAW
Po raz drugi podjeliśmy się zorganizowania Ogólnopolskich ćwiczeń.Uczestniczyły takie pododdziały jak : SPAT Szczecin, SPAT Warszawa oraz SPAP Gorzów.Ćwiczenia odbywał się w Listopadzie , dziękujemy i do następnego. Po więcej zapraszamy tutaj.

Artykuł o Nas w Miesięczniku "Komandos"
Miesięcznik Komandos artykuł SPAT
W październikowym wydaniu miesięcznika "Komandos" ukazał się artykuł, na temat Naszej grupy.Wszystkich fanatyków militariów jak i osoby chcące przeczytać ten artykuł, zachęcamy do kupna miesięcznika.
Artykuł udostępniamy do pobrania w formacie PDF. Pobierz.

Wspólne ćwiczenia w Szczecinie.
Ćwiczenia taktyczne SPAT w Szczecinie
W dniach 12-13 lipaca 2008 w Szczecinie odbyły się ćwiczenia pododdziałów SPAT ze Szczecina, Wrocławia i Gorzowa. W rolę terrorystow wcielili się przedstawiciele GDN Sztorm z Koszalina. Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za wspólnie spędzone dni.
Krótki filmik z ćwiczeń na youtube.

Relacja z XVI finału WOŚP
Wielka orkiestra świątecznej pomocy SPAT
SPAT Wrocław uczestniczył w zbiórce pieniędzy,aby wspomóc dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi. Dla publiczności przygotowaliśmy, wystawę sprzętu oraz możliwość zrobienia sobie z nami pamiątkowego zdjęcia.Na Wrocławskim rynku imprezowaliśmy do godz 16.Miejmy nadzieję,że spotkamy się za rok i znów będziemy mogli pomóc.
Po więcej zapraszamy tutaj.


Święto Policji 29.07.07 - Pokaz SPAP Wrocław
Pokaz SPAT Wrocław
Dnia 29.07.07 we Wrocławiu odbył się festyn z okazji Święta Policji.Na tej dużej imprezie pojawiliśmy się ,aby zobaczyć pokaz SPAP Wrocław. W dalszej części artykułu,zobaczycie fotki z tego własnie pokazu jak i z wystawy sprzętu,która była do obejrzenia.
Po więcej zapraszamy tutaj.


Artykuł o SPAT w Wrocław24.net
Artykuł o SPAT Wroclaw24.net
Pierwszy artykuł jaki pojawił się o Nas , opublikowany 2007-07-18.Zapraszamy do czytania artykułu na stronie redakcji.
Po więcej zapraszamy tutaj.

Zlot Pojazdów Militarnych 8-10.06.2007
Zlot pojazdów militarnych
10 czerwca 2007 SPAT Wrocław, wraz z grupami:SPAT Szczecin ,SPAT Warszawa ,SPAP Kraków uczestniczył w zlocie pojazdów militarnych w Rudzie Śląskiej o kryptonimie „Grupa Śląsk”.
Po więcej zapraszamy tutaj.

Wysokościówka - Poznań
Zajęcia z wysokościówki w Poznaniu
Dnia 14-15 kwietnia SPAT Wrocław wziął udział w zajęciach z „wysokościówki”. Całe szkolenie odbyło się na nieczynnym moście kolejowym 50 km od Poznania ( w okolicach miejscowości Pniewy).
Po więcej zapraszamy tutaj.


Licznik odwiedzin: site stats © 2008 SPAT Wrocław, design: Lento2.com